Archiwa tagu: kredyt

Jak obliczyć oprocentowanie kredytu?

Co warto wiedzieć o oprocentowaniu kredytów? Czym jest oprocentowanie kredytu? Z czego składa się oprocentowanie kredytu? Oprocentowanie kredytu a koszt kredytu Jak obliczyć oprocentowanie kredytu? Czym jest oprocentowanie kredytu?…Oprocentowanie kredytu a koszt kredytu Choć najczęściej oprocentowanie jest uważane za główny składnik odnoszący się do kosztów kredytu, wcale tak nie jest. banki w

Czy mam zdolność kredytową? Jak sprawdzić zdolność kredytową?

Dlatego też poszczególne warunki określonego kredytu, mają decydujący wpływ na ocenę zdolności kredytowej. Jak sprawdzić zdolność kredytową? Każdy, kto planuje zaciągnięcie kredytu, może samodzielnie zbadać swoją zdolność finansową….Kluczowym elementem jest zdolność kredytowa, dlatego należy systematycznie dbać i zwiększać swoje szanse na wysoki i korzystny kredyt. banki w

Jak bank sprawdza zdolność kredytową?

Musisz jednak wiedzieć, że będzie ona w inny sposób obliczana, gdy starasz się o kredyt gotówkowy w niskiej kwocie, a w inny, gdy np. o kredyt na mieszkanie….Wnioskujesz o kredyt gotówkowy na 100 000 zł. Chcesz go spłacić w przeciągu 3 lat, ale bank oblicza, że w Twojej sytuacji może być to trudne i uznaje, że masz niewystarczającą zdolność kredytową.

Dodatkowe pieniądze – skąd wziąć?

Kredyty i pożyczki źródłem dodatkowej gotówki Najpopularniejszym sposobem na uzyskanie pieniędzy są wszelkiego rodzaju kredyty i pożyczki….Kredyty i pożyczki źródłem dodatkowej gotówki Jak oszczędzać, żeby mieć pieniądze? Nowa praca lub dodatkowa praca Skąd wziąć dodatkowe pieniądze?

Które banki są polskie?

Głównym wskaźnikiem jest atrakcyjna oferta poszczególnych produktów jak kredyty hipoteczne, kredyty i pożyczki gotówkowe, czy konta osobiste.

Jak wybrać bank? Co jest ważne?

Czasem może się zdarzyć, że oferty kont oszczędnościowych czy lokat będą lepsze, a warunki udzielenie kredytów bardziej korzystne. Na to także warto jest wcześniej zwrócić uwagę….Dodatkowo często korzysta się także z innych oferta jak konta oszczędnościowe, lokaty, a czasem też kredyty czy pożyczki. Decydując się na wybór jednego banku najczęściej myślimy o wieloletniej współpracy.

Polscy bankierzy, którzy stworzyli własne banki

Przykład: Stanisław Pacuka, założyciel Kredyt Banku, który działał od 1990 roku, później ponad 50% udziałów wykupili belgowie, by kilka lat temu sprzedać polski bank, a od 2012 roku wchodzi on w skład banku Santander, o hiszpańskim kapitale.